LATE sprey 9 yıldır Türkiye’de satışı gerçekleştirilen geciktirici spreydir.
Uluslar arası sertifikalara sahip olan LATE Geciktirici Sprey, Türkiye’de sağlık bakanlığı onayıyla erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin kullanımına sunulmuştur.
LATE sprey’in diğer geciktirici spreylerden en önemli farklarından bir kaçı ;
LATE sprey İçerisinde bulunan E-Vitamini sayesinde penis derisine zarar vermez ve hazzı daha fazla hissetmenize yardımcı olur.
İçerisinde paraben içermez ve tamamen organik olarak üretilmiş, el değmeden ambalajlanmıştır.
1 kutusu 30 ML olarak üretilmiştir.
Kullananların %95’inin memnun olduğu gözlemlenirken, boşalma süresi MİNİMUM 45 DAKİKAYA kadar yükseldi.


Geciktirme konusunda bir çok bilim insanı pek çok çalışma yaptı. Bunların arasında hap üretenlerde oldu, krem üretenlerde ve tabi sprey üretenlerde. Lakin 3 yıl önce bulunan bu formül, tüm bilim camiasında ciddi değişikliklere ve yeni araştırmalara konu oldu.
Çünkü kullanan 100 erkekten 95’i istemiş olduğu sonucu almaya başladı ve LATE üreticileri, formülü uluslar arası patent ile korumaya almayı başardı.

Eşler arasında en büyük problemlerden biride erken boşalmadır. Hazza doğru giden yolda, bir anda boşalıyor olmak, kadınlara büyük eziyet anlamına gelir. İşte bu nedenden dolayı, kadınlar git gide eşlerine karşı cinsel soğukluk hissetmeye başlarlar. Buda evlilikleri bitirme noktasına kadar gidebilir veya aldatmalar yaşanabilir. Evliliğin temel kurallarından biride, sağlıklı cinsel yaşamdır.
Erken boşalma bir cinsel sorun olduğundan dolayı, erkekler için geliştirilen takviyelere geciktirici denir.
Erkeklerin cinsel hayatlarında en çok yaşadıkları problem de erken boşalmaktadır. Dünya genelinde her 10 erkekten 7 si erken boşalma problemi yaşamakta ve psikolojik sorunlara neden olmaktadır.

Benzer Yazılar

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle sohbet edin